Aktualność

  • /A

06.06.2019

XPS PRIME wyśmienitym materiałem na budowę uli

Płyty Synthos XPS PRIME znane są na rynku z doskonałych właściwości izolacyjnych. Czy wiesz, że docenili je nawet pszczelarze, którzy materiał ten wykorzystują do budowy uli?

Elementy wykonane z płyt Synthos XPS (korpusy, powałki, daszki, podkarmiaczki i zatwory) zabezpieczają ule w trakcie zimowych mrozów i podczas letnich upałów. Doskonała izolacja termiczna nie pozwala na przegrzewanie gniazd i zapewnia odpowiedni komfort termiczny rodziny pszczelej o każdej porze roku.

Kolejną zaletą uli z płyt Synthos XPS jest bardzo niski koszt i łatwość wykonania ula "we własnym zakresie". Przy zamiłowaniu wielu pszczelarzy do majsterkowania jest to cecha niebagatelna.

Ule wykonane z płyt Synthos XPS dobrze spisują się również w ich transporcie. Są dostatecznie mocne, a przy tym są bardzo lekkie co ułatwia ich załadunek i rozładunek na i ze środków transportowych.

Produkty Synthos XPS PRIME S posiadają świadectwo jakości zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny do stosowania w ulach.

© 2017 Synthos. All rights reserved.